facebook
youtube

zak
Szkoły dla dorosłych za darmo!
Ucz się taniej

SZKOŁY ZA DARMO! Sprawdź darmowe szkoły w swoim mieście!

Wpisowe gratis dla wszystkich słuchaczy

Zniżka 30% – przy zapisie na kierunek płatny i bezpłatny:
- zniżka uwzględniana po promowaniu na następny semestr (na kierunku bezpłatnym);
- zniżka na kierunku płatnym przyznawana za każdy miesiąc w którym na drugim kierunku słuchacz wykazał min. 50% frekwencję (jeden miesiąc frekwencji = jedna obniżona rata).

Zniżka 35% – przy zapisie na kierunek płatny i bezpłatny:
- zniżka na kierunku płatnym przyznawana za każdy miesiąc (od marca 2017 do czerwca 2017) w którym na drugim kierunku (szkoły medycznej) słuchacz wykazał min. 50% frekwencję (jeden miesiąc frekwencji = jedna obniżona rata).

Zniżka 25% – przy zapisie na 2 płatne kierunki honorowana po rozpoczęciu zajęć (zniżka dotyczy tańszego kierunku).

Jeśli jesteś absolwentem „Żaka” i zapiszesz się na drugi kierunek, zapłacisz 20% mniej.

Jeśli posiadasz Kartę Dużej Rodziny Twoje czesne zostanie obniżone o 10%.

Rabaty dla słuchaczy płacących z góry:
- zniżka 5/10% dla nowych słuchaczy, którzy płacą czesne w całości za semestr/rok z góry gdy wpłata zaksięgowana zostanie na naszym koncie najpóźniej w dniu pierwszej raty z harmonogramu płatności,
- zniżka 5/10% dla osób kontynuujących naukę , którzy płacą czesne w całości za semestr/rok z góry do dnia 15 września w semestrze zimowym (15 lutego w semestrze letnim).

Poleć nas znajomym. Jeśli jesteś naszym słuchaczem i polecisz naukę w „Żaku” znajomemu, który nigdy wcześniej nie pobierał nauki w naszej szkole zapłacisz o 50 zł mniej za jedną ratę, jeśli polecona osoba rozpocznie naukę na kierunku płatnym lub będzie promowana na następny semestr na kierunku bezpłatnym (zniżka dotyczy szkół płatnych).

Specjalna oferta dla grup. Jeśli kilka osób chce uczyć się wspólnie na tym samym kierunku, możemy stworzyć specjalną grupę i zaproponować jej specjalne rabaty.

Zniżka na kursy – każdemu słuchaczowi przysługuje rabat na ofertę działu kursów.

* Promocje nie łączą się z wyjątkiem promocji „Rabaty dla słuchaczy płacących z góry” i „Poleć nas znajomym”, które łączą się ze wszystkimi promocjami.

Co nas wyróżnia:

co nas wyróżnia co nas wyróżnia co nas wyróżnia co nas wyróżnia co nas wyróżnia co nas wyróżnia co nas wyróżnia co nas wyróżnia