Siatki godzin w semestrze jesień 2024

13.10.2024

Drodzy Słuchacze!

W załącznikach znajdziecie informację, ile godzin każdych zajęć macie do zrealizowania w bieżącym semestrze.

Mam nadzieję, że ułatwi Wam to kontrolę Waszej frekwencji. Pamiętajcie, że z każdego przedmiotu musicie mieć w całym semestrze minimum 50% obecności, żebyście zostali dopuszczeni do egzaminu semestralnego.

Jak należy czytać załączone tabelki? Otwieracie plik ze swoją szkołą, znajdujecie tabelkę z Waszym semestrem np. LO, semestr 1 (opis + zakreślenie "semestr 1" w tabelce), widzicie, że z biologii są do zrealizowania 24 godziny, z czego 4 godziny (liczba w nawiasie) to konsultacje indywidualne (KI). W bieżącym semestrze musicie mieć obecność na minimum 12 godzinach biologii, żebyście mogli podejść do egzaminu semestralnego.

UWAGA! Nie należy mylić opisanej wyżej frekwencji wymaganej na każdym przedmiocie w semestrze (uprawniającej do podejścia do egzaminu) z frekwencją minimum 50% w danym miesiącu, zwalniającą z opłaty frekwencyjnej (tylko kierunki: TUP, florysta, BHP).