MATURA 2024 - WYNIKI

ŚWIADECTWA MATURALNE

9.7.2024

Drodzy Absolwenci!

Uprzejmie informuję, że od godziny 8:30 można sprawdzać na portalu ZIU wyniki tegorocznych egzaminów maturalnych.

Również od dzisiaj możecie Państwo odbierać w sekretariacie szkoły w Łodzi na ul. Piotrkowskiej 278, świadectwa maturalne (osoby, które zdały) oraz informację o wynikach egzaminów w formie papierowej (osoby, którym niestety się nie powiodło).

Osoby, które przystąpiły do wszystkich obowiązkowych egzaminów i nie zdały jednego z nich (podstawa pisemny lub ustny), mają możliwość podejść do egzaminu w sesji poprawkowej. Egzamin taki odbędzie się 20 sierpnia o godzinie 9:00. Już dziś proszę zarezerwować sobie czas od 8:00.

W celu przystąpienia do egzaminu poprawkowego należy do 15 lipca 2024 złożyć w sekretariacie szkoły stosowne oświadczenie na załączonym druku (Załącznik 7).

Absolwentom, którzy uzyskali świadectwo maturalne, serdecznie gratuluję! Pozostałych zapraszam - w zależności od możliwości - na egzamin poprawkowy w sierpniu lub w kolejnej sesji, czyli w maju 2025. O terminie składania deklaracji na maturę 2025 poinformuję w osobnym ogłoszeniu we wrześniu br..

Katarzyna Leonarcik