KOMUNIKAT DLA MATURZYSTÓW

30.4.2024

Drodzy Maturzyści!

Już 7 maja spotykamy się na egzaminie maturalnym. Załączam zatem harmonogram egzaminów wraz z istotnymi informacjami - koniecznie do niego zajrzyjcie.

Podsumowanie tego, co już mówiłam, ale jest bardzo ważne:

• Na egzamin przybywacie w wyznaczonych w załączniku godzinach.

• Na egzaminie musicie mieć dowód osobisty lub inny dokument potwierdzający tożsamość.

• Na egzamin przynosicie długopis (lub pióro) z czarnym tuszem lub atramentem. Rysunki również wykonujecie długopisem. Nie wykonuje się ani notatek, ani rysunków ołówkiem.

• Na salę (jeśli potrzebujecie) możecie wnieść butelkę z wodą. Butelka podczas egzaminu nie może stać na ławce. Stawiacie ją na podłodze.

• Wymagane obowiązkowe przybory na egzaminy zapewnia szkoła.

• Na egzaminie z geografii, historii i historii sztuki możecie mieć lupę. Lupę przynosicie we własnym zakresie.

• Przypominam, że obowiązuje bezwzględny zakaz wnoszenia na salę egzaminacyjną wszelkich urządzeń teleinformatycznych takich jak telefon komórkowy, smartwatch, itp.

• Nie wnosicie również odzieży wierzchniej i torebek. Podczas egzaminów do Waszej dyspozycji będzie wyznaczona sala, gdzie możecie zostawić odzież, torebki, telefony (koniecznie wyłączone), itp. W czasie trwania egzaminów sala będzie zamknięta.

• Podsumowując - na egzamin wchodzicie z dokumentem tożsamości, długopisem (długopisami) oraz butelką wody, jeśli potrzebujecie.

Życzę Wam, drodzy Maturzyści, tradycyjnego połamania piór i mam nadzieję, że wszyscy spotkamy się w lipcu, gdy będziecie odbierać świadectwa maturalne. Powodzenia!!!

Katarzyna Leonarcik